AGH
BG
A G H  U n i v e r s i t y    e l e c t r o n i c   j o u r n a l s wersja polska
 
 
 

 

 

AUTOMATYKA/AUTOMATICS



Vol. 22 No. 1 (2018)


Strona tytułowa
Strona redakcyjna
Contents/Spis treści
Summaries/Streszczenia
Informacje dla autorów/Style sheet

Michał Domka

A sufficient condition for existence of constantly nondominated trajectories in linear time-invariant systems
Automatyka/Automatics Vol. 22 No. 1 (2018), 7-17 Pełny tekst/Article:   pdf  pdf  (176kB)
 
 
 


  footerAGH All rights reserved © 2007-2018 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisław Staszica w Krakowie